Novinky a akce 2011

16. - 17. 3. 2011 - ENTRÉE K TANCI

Entrée k tanci je XV. ročník festivalu taneční a pohybové tvorby,na který se do města sjíždějí tanečníci z celého světa. Festival vytváří jedinečnou příležitost pro konfrontaci práce domácích a zahraničních umělců. Entrée k tanci je součástí mezinárodního festivalu Tanec Praha 2011.

23. 1. 2011 - DANCEFLOOR ATTACK

Nejprestižnější taneční soutěž pořádaná ve spolupráci s MTV ve street dance v ČR,které se zúčastní kompletní česká profesionální i amatérská špička. Čeká vás dokonalá show vč. moderátora,světelné a hudební scény. Uvidíte Hip Hop freestyle battle team vs. team za účasti 12 nejlepších českých street dance crew‘s! Neodolatelná atmosféra zaplněného Aldisu vás přenese do show ve stylu předávání cen MTV apod.,které je možno vidět jen v USA!

1. 1. 2011 - PRVNÍ DEN SPOLU - novoroční ohňostroj

Tradiční vítání nového roku v historickém jádru města pod královéhradeckými dominantami. Pro první společné setkání je připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu,jedinečná světelná show a mimo jiné na vás čeká i čočková polévka a něco na zahřátí. Přejeme šťastný nový rok!

<< 1 2 3